Basisschool Het Open Groene,
Kalvariestraat 70, - 8510 Marke
Tel. 056/21.93.54 
Fax. 056/22.86.44

   

Directie
Nancy Sabbe

info@hetopengroene.be

   
  Secretariaat
Ann Opstaele
056/21.93.54
secretariaat@hetopengroene.be 

Leerkrachten & Personeel 
 

 


Grotere kaart weergeven 


Schooljaar 2015-2016
 

 


 

Kabouters (peuterklas)
Britt Debu


 britt_debu89@hotmail.com





 

 

Visjes (1ste kleuter)
Isabel Van Lancker



isabel.van.lancker@hotmail.com

   

Kevertjes (2de kleuter)
Sandra Deryckere



 

 
               

Sterren (2de en 3de kleuter)
Marianne Martin



marjanmartin@hotmail.com


 

Vlinders (2de en 3de kleuter)
Heidi Vandendriessche



benovan@pandora.be

   

Lichamelijke Opvoeding en zwemlessen kleuter
Lindsey Expeel


lindsey_expeel
@hotmail.com

 
               

Kinderverzorgster en voor- en naschoolse opvang
Sofie Decroix

   

 

   

 

 
8888888888888888888888      8888888888888888888888     8888888888888888888888   

1ste leerjaar A
Arne Herman



arne.herman@pandora.be

    1ste leerjaar B
Rita Delombaerde



rita.delombaerde@skynet.be
   

2de leerjaar A
Isabelle Lepeer

isabelle.lepeer@telenet.be

 
               

2de leerjaar B
Lenny Deforche


 

   

3de leerjaar
Stephanie Degryse


 

4de leerjaar A
Sharon Vanmassenhove


 

 
               

4de leerjaar B
Hilde Meerschaert


hildemeerschaert@telenet.be

   

5de leerjaar A 
Ann Deryckere



jufannderyckere@hotmail.com

   

Zorgcoördinator en 5de leerjaar B (halftijds)
Hilde Parmentier



zorg@hetopengroene.be

 
               

6de leerjaar A 
Eurésa Vandoorne

e_vandoorne@hotmail.com

    6de leerjaar B + zorg
Els Wallecan

 
 

    Lichamelijke Opvoeding en zwemlessen lagere
Joergen Rooseboom



joergen73@hotmail.com
 
               

Rooms-katholieke godsdienstijds
Loukie Gevaert


lou.gevaert@telenet.be

   

Niet-confessionele zedenleer
Lotte Dhaene


lottedhaene@gmail.com

   

Islamitische godsdienst
Zhor Dhemani

 zhordeh@hotmail.com






 
               

ICT-coördinator


ict@hetopengroene.be

    Voor- en naschoolse opvang
Nahid Galihei


   

Huiswerkklas 
Yasmine Vandenbroucke


 
               

Keuken en onderhoud
Regine Mores

   

Keuken en onderhoud
Sandrine Lebon

   

Onderhoud domein
Stefaan Vanrobaeys

 
                   

Buschauffeur
Kaddouri Noureddine




   

Busbegeleiding
Sigrid Vandenbussche