Basisschool Het Open Groene,
Kalvariestraat 70, - 8510 Marke
Tel. 056/21.93.54 
Fax. 056/22.86.44

 
   

Directie
Sammy Van den Heede

directie@hetopengroene.be

   
  Secretariaat
Ann Opstaele
056/21.93.54
secretariaat@hetopengroene.be 
 


Grotere kaart weergeven 


 

Leerkrachten & Personeel 

Kabouters (peuterklas)
Britt Debu

britt.debu@hetopengroene.be

 

Visjes (1e kleuter)
Isabel Van Lancker



isabel.van.lancker@hetopengroene.be

 

Kevertjes (3e kleuter)
Sandra Derycke

sandra.derycke@hetopengroene.be

         

Vlinders (2e kleuter)
Heidi Vandendriessche



benovan@pandora.be

 

Sterren (3e kleuter)
Marianne Martin

marjanmartin@hotmail.com

 

Lichamelijke Opvoeding
Lindsey Expeel



lindsey_expeel @hotmail.com

         

Kinderverzorgster
Sofie Decroix

 

 

 

 

 

8888888888888888888888    8888888888888888888888   8888888888888888888888 

1e leerjaar
Arne Herman



arne.hermans@hetopengroene.be

 

2e leerjaar A
Isabelle Lepeer

isabelle.lepeer@hetopengroene.be

 

2e leerjaar B
Hilde Parmentier

hilde.parmentier@hetopengroene.be

         

3e Leerjaar (co-teaching)
Eurésa Vandoorne

euresa.vandoorne@hetopengroene.be

 

 3e leerjaar (co-teaching)
Hilde Meerschaert

hilde.meerschaert@hetopengroene.be

 

3e leerjaar (co-teaching)
Stephanie Degryse

 

 

         

4e leerjaar (co-teaching)
Lenny Deforche

lenny.deforche@hetopengroene.be

 

4e leerjaar (co-teaching)
Rita Delombaerde
(tijdelijk vervangen door Maxim Cottem)


rita.delombaerde@hetopengroene.be

 

 

         

5e leerjaar (co-teaching) 
Ann Deryckere



ann.deryckere@hetopengroene.be

 

5e leerjaar (co-teaching)
Lars Desmet

 

 

 

   
         

6e leerjaar (co-techning)
Els Wallecan



els.wallecan@hetopengroene.be

 
6e leerjaar (co-techning)
Evi Callens
  Lichamelijke Opvoeding en zwemlessen lagere
Joergen Rooseboom



joergen73@hotmail.com
         

Rooms-katholieke godsdienstijds
Loukie Gevaert

lou.gevaert@telenet.be

 

Niet-confessionele zedenleer
Lotte Dhaene

lottedhaene@gmail.com

 

Islamitische godsdienst
Zhor


 

         

Zorg coördinator
Katrien Keppens

zorg@hetopengroene.be

 
 ICT co√∂rdinator 


helpdesk@hetopengroene.be

 

Toezichter
Yasmine Vandenbroucke

 

 

         

Keuken en onderhoud
Sandrine Lebon