Basisschool Het Open Groene,
Kalvariestraat 70, - 8510 Marke
Tel. 056/21.93.54 
Fax. 056/22.86.44

 
   

Directie
Sammy Van den Heede


directie@hetopengroene.be

   
  Secretariaat
Ann Opstaele
056/21.93.54

secretariaat@hetopengroene.be 

Leerkrachten & Personeel 
 

 


Grotere kaart weergeven 


Schooljaar 2015-2016 

 


 

 

 

Kabouters (peuterklas)
Britt Debu

britt.debu@hetopengroene.be


 

 

 

 

 

Visjes (1ste kleuter)
Isabel Van Lancker



isabel.van.lancker@hetopengroene.be

   

Kevertjes (2de kleuter)
Sandra Derycke

sandra.derycke@hetopengroene.be

 
               

Vlinders (2de kleuter)
Heidi Vandendriessche



benovan@pandora.be



 

   

Sterren (3de kleuter)
Marianne Martin

marjanmartin@hotmail.com

 

   

Lichamelijke Opvoeding
Lindsey Expeel



lindsey_expeel @hotmail.com

 
               

Kinderverzorgster en voor- en naschoolse opvang
Sofie Decroix

   

 

 

   

 

 
8888888888888888888888      8888888888888888888888     8888888888888888888888   

1ste leerjaar A
Arne Herman



arne.hermans@hetopengroene.be

   

1ste leerjaar B
Hilde Parmentier

hilde.parmentier@hetopengroene.be

   

2de leerjaar
Isabelle Lepeer



isabelle.lepeer@hetopengroene.be

 

 
               

co-teacher 2de leerjaar
Stefanie Degryse

 

 

   

 3de leerjaar
Eurésa Vandoorne

euresa.vandoorne@hetopengroene.be

   

co-teacher 3de leerjaar
Hilde Meerschaert

hilde.meerschaert@hetopengroene.be

 

 
               

4de leerjaar A
Sharon Vanmassenhove


sharon.vanmassenhove@hetopengroene.be

   

4de leerjaar B
Lenny Deforche

lenny.deforche@hetopengroene.be

   

5de leerjaar
Ann Deryckere



ann.deryckere@hetopengroene.be

 
               

6de leerjaar
Els Wallecan


 

els.wallecan@hetopengroene.be

   

co-teacher 5de en
6de leerjaar

Rita Delombaerde


rita.delombaerde@hetopengroene.be

 

 

 

    Lichamelijke Opvoeding en zwemlessen lagere
Joergen Rooseboom



joergen73@hotmail.com
 
               

Rooms-katholieke godsdienstijds
Loukie Gevaert

lou.gevaert@telenet.be

   

Niet-confessionele zedenleer
Lotte Dhaene

lottedhaene@gmail.com

   

Islamitische godsdienst
Zhor

 

 

 
               

zorgcoördinator
Katrien Keppens

zorg@hetopengroene.be

   
 ICT-co√∂rdinator 


ict@hetopengroene.be




 
   

Toezichter
Yasmine Vandenbroucke
 

 

 
               

Keuken en onderhoud
Sandrine Lebon