Basisschool Het Open Groene,
Kalvariestraat 70, - 8510 Marke
Tel. 056/21.93.54 
Fax. 056/22.86.44

   

Directie
Sammy Van den Heede

directie@hetopengroene.be

   
  Secretariaat
Ann Opstaele
056/21.93.54
secretariaat@hetopengroene.be 

Leerkrachten & Personeel 
 

 


Grotere kaart weergeven 


Schooljaar 2015-2016
 

 


 


 

Kabouters (peuterklas)
Britt Debu


 britt_debu89@hotmail.com





 

 

Visjes (1ste kleuter)
Isabel Van Lancker



isabel.van.lancker@hotmail.com

   

Kevertjes (2de kleuter)
Sandra Deryckere



 

 
               

Vlinders (2de kleuter)
Heidi Vandendriessche



benovan@pandora.be





 

Sterren (3de kleuter)
Marianne Martin

marjanmartin@hotmail.com

   

Lichamelijke Opvoeding
Lindsey Expeel



lindsey_expeel
@hotmail.com

 
               

Kinderverzorgster en voor- en naschoolse opvang
Sofie Decroix


   

 


   

 

 
8888888888888888888888      8888888888888888888888     8888888888888888888888   

1ste leerjaar
Arne Herman



arne.herman@pandora.be

   

2de leerjaar
Isabelle Lepeer



isabelle.lepeer@telenet.be

   

co-teacher 1ste en
2de leerjaar

Rita Delombaerde

rita.delombaerde@skynet.be

 
               

3de leerjaar
Eurésa Vandoorne

e_vandoorne@hotmail.com

 

 

   

 co-teacher 3de leerjaar
Hilde Meerschaert

hildemeerschaert@telenet.be


 

4de leerjaar A
Sharon Vanmassenhove


 

 
               

4de leerjaar B
Lenny Deforche



   

5de leerjaar
Ann Deryckere



jufannderyckere@hotmail.com

   

6de leerjaar
Els Wallecan



 
               

co-teacher 5de en
6de leerjaar

Hilde Parmentier


   

zorgcoördinator
Katrien Keppens



 
 

    Lichamelijke Opvoeding en zwemlessen lagere
Joergen Rooseboom



joergen73@hotmail.com
 
               

Rooms-katholieke godsdienstijds
Loukie Gevaert


lou.gevaert@telenet.be

   

Niet-confessionele zedenleer
Lotte Dhaene


lottedhaene@gmail.com

   

Islamitische godsdienst
Zhor

 


 
               

ICT-coördinator


ict@hetopengroene.be

   
Voor- en naschoolse opvang




   

Toezichter
Yasmine Vandenbroucke


 
               

Keuken en onderhoud
Sandrine Lebon

 

   

Keuken en onderhoud
Phillip Phisher